O nas

Budownictwo to jeden z najstarszych przejawów ludzkiej aktywności. To nie tylko zaawansowane konstrukcje inżynierskie, wielkie budowle. To także olbrzymia gałąź związana z pięknem, sztuką i estetyką. To przecież detale decydują o charakterze tego co nas otacza. Dbamy o to, aby te detale były jak najlepsze pod każdym względem. Płytki ceramiczne materiał wykończeniowy, który jest trwały, estetyczny łatwy w utrzymaniu, daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Jeszcze kilka lat temu królowały tradycyjne dekoracje trzeciowypałowe, teraz rynek podzielił się i wyspecjalizował, a CER-ART STUDIO w ciągu 20 lat stał się liderem w swojej branży. Wzbogaciliśmy się o nową technolgię zdobienia techniką druku cyfrowego. Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie i wzorniczo dekoracji, mozaik, płytek i listew. Współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami płytek ceramicznych oraz z siecią największych, ekskluzywnych salonów sprzedaży w całym kraju. Tworzenie produktu rozpoczynamy już w pracowni plastycznej. Projektujemy wzory, od klasycznych po nowoczesne.

Oferujemy usługi w zakresie dekoracji ściennych i podłogowych trzeciowypałowych, szklanych, ciętych mozaik, dekoracji cyfrowych techniką InkJetu, zdobienie struktur i stopnic.

Realizujemy nietypowe zlecenia dla indywidualnych klientów.
Powstają wzory będące mieszanką różnych technik i stylów. Przygotowujemy całe kolekcje kierując się wskazówkami klienta dla stworzenia idealnego efektu.

Szybkość reakcji na nowe trendy, otwartość, gotowość realizacji nietypowych zamówień, doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług, to nasze atuty.

Z satysfakcją odnotowujemy sukcesy firm z nami współpracujących z nami.

PREZES

Joanna Wiaderna

Informacja o programie pomocy dla sektorów energochłonnych.

Z przyjemnością informujemy, że Przedsiębiorca CER-ART STUDIO Sp. z o.o. uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą:

„Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.