O nas

Budownictwo to jeden z najstarszych przejawów ludzkiej aktywności. To nie tylko zaawansowane konstrukcje inżynierskie, wielkie budowle. To także olbrzymia gałąź związana z pięknem, sztuką i estetyką. Wyposażenie wnętrz. To przecież detale decydują o charakterze tego co nas otacza. Dbamy o to aby te detale były jak najlepsze pod każdym względem. Płytki ceramiczne to coraz częściej używany materiał wykończeniowy. Jest trwały, estetyczny łatwy w utrzymaniu, daje wiele możliwości aranżacyjnych.
Jeszcze kilka lat temu królowały tradycyjne dekoracje trzeciowypałowe, teraz rynek podzielił się i wyspecjalizował, a CER-ART STUDIO w ciągu 20 lat stał się liderem w swojej dyscyplinie. Wzbogaciliśmy się o nową technolgię zdobienia techniką druku cyfrowego.
Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie i wzorniczo dekoracji, mozaik, płytek i listew, które wzbogacają oferty naszych klientów. Należą do nich: CER-ROL, CERAMIKA KOŃSKIE, CERAMIKA COLOR, STAR-GRES, ROVESE, CERAMIKA PILCH, CERAMIKA EVA, EGEN, CERAMSTIC, MAX-FLIZ, MERKURY MARKET, POLCOLORIT, CERAMIKA GRES. Tworzenie dobrego produktu rozpoczynamy już w pracowni plastycznej. Szukamy możliwości we wzorach, od klasycznych po nowoczesne.
Oferujemy usługi w zakresie dekoracji ściennych i podłogowych trzeciowypałowych, szklanych, ciętych mozaik, dekoracji cyfrowych techniką InkJetu, vitromasy, murano, zdobienie struktur. Realizujemy nietypowe zlecenia dla indywidualnych klientów.
Powstają wzory będące mieszanką różnych technik i stylów. Przygotowujemy całe kolekcje kierując się wskazówkami klienta dla stworzenia idealnego efektu. Szybkość reakcji na nowe trendy, otwartość, gotowość realizacji nietypowych zamówień, doświadczenie, to nasze atuty. Z satysfakcją odnotowujemy sukcesy rynkowe firm z nami współpracujących, ponieważ mamy w nich swój udział.